buton buton

8 ay önce Kamerali Sohbet tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve 1 yorum yapıldı.

Kadınların Erkeklerde Seksi Bulduğu Şeyler

kadınları etkiliyen yerler

Erkeklerden sonra şimdi de sıra kadınlarda… Acaba kadınlar erkeklerde neleri seksi buluyor? Bu soruyu bir süre önce üyelerimize sormuştuk ve birçok yorum gelmişti. Kadınlar onlara en seksi gelen detayları birer birer anlattılar. İşte kadınlardan erkeklere dair itiraflar…

“Bence bir erkeği seksi yapan bol ve rahat görünümlü kıyafetlerdir. Kolları kıvrılmış, ilk birkaç düğmesi açılmış ve pantolonun dışına çıkarılmış bir gömlek bana her zaman seksi gelmiştir. Düşük belli pantolonun üzerinden görünen boxer’ın da hakkını yememek lazım tabii. :)

Derya (24)

“Olgun tavırlı, güven veren ve evlilik lafı duyunca suratı allak bullak olmayan bir erkeğin çocuklarla  iyi geçindiğini gözlemlemek bence kesinlikle çok seksi.”

Tülin (32)

“Yüzme ya da kürek sporlarından biriyle ilgilenen  erkekleri genellikle seksi buluyorum. Geniş omuzlu ve hafif kaslı sporcu bir erkeğin sadece üstünü çıkarması bile aklımı başımdan almaya yetiyor.”

Hande (30)

“Sempatik ve duygusal davranışlarda bulunan bir erkek benim için aynı zamanda seksidir de. Örneğin ben uzaktayken saç tokamı bileğine takıp aylarca çıkarmaması ya da bana ait bazı eşyaları saklamak istemesi o erkeği benim için oldukça seksi hale getirir.”
Dilara (23)

“Bir enstrümanı iyi bir şekilde çalıyor olması bence erkekleri seksi kılan unsurların başında geliyor. İyi bir müzik kulağı olması, iyi şarkı söyleyebilmesi hatta gitarını akord ederken penayı ağzında tutması gibi küçük bir detay bir erkeği oldukça seksi gösterebilir. Ancak seksi olmak için çok fazla çaba gösteren bir erkeğin bu konuda pek şansı olmadığını düşünüyorum.”

Burcu (30)

“Kötü çocuk imajına sahip olması, rahat tavırları, vücudundaki bir kesik izi ya da kol veya bacağında güzel bir dövme bulunması kim ne derse desin erkeği seksi yapan detaylar arasındadır.”

suna(32)

“Entelektüel olması, her konuda bir şeyler biliyor olması; müzik, sinema, edebiyat, yemek, şarap ve giyim kuşam konusunda zevkli olması bence bir erkeği seksi kılan en önemli özelliklerdir.”

yelda(21)

Etiketler :
Yazar : Kamerali Sohbet
Benzer Yazılar
kameralimsohbet.com
kamerali sohbet arkadaş arayanlar Sevim: Kendimden 2 yaş büyük olsun isterim, olmadı 1 yaş küçükte olabilir. Ama aklında aile sevgisi ve çocuk hasreti olan birisini arzulamaktayım. Esmer olması ve gözlerinin renkli olmaması tercihimdir. Birde sabit kalıcı bir işte çalışmasın...
seks hikayeleri,erotik hikayeler
olgun bayanlarla kamerali sohbet Ben bu siteyi biraz itirafım var sitesi gibi yorumluyorum.Gerek fantaziler ,gerekse yaşanmış denilenler.Fantazi dediğin, yapmak istediğin ,ancak içinde yaşayabildiğin şey.Erkekler pek bunu başaramıyor. Ama kadın olup da fantezi istediğinde yapmak çok ...
kameralı sohbet,camda sohbet
Seks öncesi yapılması gerekenler ve seks oyunlarıyla ilgili tüm bilgiler bu makalemizde. kamerali seks sohbet yapmak Beğenmeniz dileğiyle. Erkeklerin en çok etkilendiği sevişme öncesi ‘cilve’lerini biliyor muydunuz? Yapılan bir araştırmada kadınların 13 dakika, erkekle...
Yorumlar
  1. dere boyu diyor ki:

    gerçekten başarılı bir çalışma devamını beklerizT.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur .

Kameralı Sohbet, Görüntülü Sohbet.

Kameralı Chat